Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa

Z radością informujemy, iż Lena Krysińska i Lena Młynarczyk (uczennice klasy 8a), zdobyły tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej organizowanej przez NASK. To duży sukces, który potwierdza ich wiedzę z zakresu ochrony środowiska, ekologii oraz działań na rzecz poprawy jakości powietrza.

Olimpiada miała na celu zwiększanie świadomości ekologicznej wśród młodzieży oraz promowanie postaw proekologicznych. Nasze uczennice wykazały się ogromnym zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem, osiągając trzecie miejsce  na etapie ogólnopolskim.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów!

20260520_071617.jpeg

Data publikacji: 20-05-2026 19:48
Przewiń do góry