Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa
Z radością informujemy, iż Lena Krysińska i Lena Młynarczyk (uczennice klasy 8a), zdobyły tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej organizowanej przez NASK. To duży sukces, który potwierdza ich wiedzę z zakresu ochrony środowiska, ekologii oraz działań na rzecz poprawy jakości powietrza.
Olimpiada miała na celu zwiększanie świadomości ekologicznej wśród młodzieży oraz promowanie postaw proekologicznych. Nasze uczennice wykazały się ogromnym zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem, osiągając trzecie miejsce na etapie ogólnopolskim.
Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: 20-05-2026 19:48