Wyniki konkursu pt. "Oszczędzam wodę"
Dzisiaj odbyło się rozstrzygnięciu szkolnego konkursu plastyczno-edukacyjnego pod tytułem „Oszczędzam wodę”, skierowanego do uczniów klas 1-3.
W konkursie wzięło udział 17 osób. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i wiedzą na temat ekologii. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni także nagrody.
Głównym celem inicjatywy było podniesienie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych uczniów. Konkurs miał na celu:
-
Promowanie postaw proekologicznych i dbanie o zasoby naturalne Ziemi.
-
Edukację w zakresie sposobów na codzienne oszczędzanie wody.
-
Rozwijanie wyobraźni i talentów plastycznych dzieci.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie w ratowanie naszej planety!



Prowadzące konkurs
Joanna Labisz
Adrianna Borowicz