Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Wyniki konkursu pt. "Oszczędzam wodę"

Dzisiaj odbyło się rozstrzygnięciu szkolnego konkursu plastyczno-edukacyjnego pod tytułem „Oszczędzam wodę”, skierowanego do uczniów klas 1-3.

W konkursie wzięło udział 17 osób. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i wiedzą na temat ekologii. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni także nagrody.

Głównym celem inicjatywy było podniesienie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych uczniów. Konkurs miał na celu:

  • Promowanie postaw proekologicznych i dbanie o zasoby naturalne Ziemi.

  • Edukację w zakresie sposobów na codzienne oszczędzanie wody.

  • Rozwijanie wyobraźni i talentów plastycznych dzieci.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie w ratowanie naszej planety!

1000137187.jpeg
1000137182.jpeg
1000137183.jpeg
 

Prowadzące konkurs

Joanna Labisz 

Adrianna Borowicz

Data publikacji: 25-03-2026 20:27
Przewiń do góry