Dzień walki z otyłością
Uczniowie klas 4 - 8 wzięli udział w szkolnej inicjatywie promującej zdrowy styl życia, przygotowując plakaty poświęcone zdrowym nawykom żywieniowym oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego.
Prace uczniów były bardzo pomysłowe i różnorodne - pojawiły się na nich m.in. Zasady zdrowej diety, propozycje aktywności fizycznej oraz wskazówki, jak dbać o dobre samopoczucie na co dzień.
Dzięki zaangażowaniu uczniów powstała inspirująca galeria plakatów, która zachęca całą społeczność szkolną do podejmowania zdrowych wyborów i dbania o aktywny tryb życia.

Data publikacji: 19-03-2026 18:23