Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Dzień walki z otyłością

Uczniowie klas 4 - 8 wzięli udział w szkolnej inicjatywie promującej zdrowy styl życia, przygotowując plakaty poświęcone zdrowym nawykom żywieniowym oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. 

Prace uczniów były bardzo pomysłowe i różnorodne - pojawiły się na nich m.in. Zasady zdrowej diety, propozycje aktywności fizycznej oraz wskazówki, jak dbać o dobre samopoczucie na co dzień.

Dzięki zaangażowaniu uczniów powstała inspirująca galeria plakatów, która zachęca całą społeczność szkolną do podejmowania zdrowych wyborów i dbania o aktywny tryb życia.

IMG-20260319-WA0003.jpeg

Data publikacji: 19-03-2026 18:23
Przewiń do góry