Uczniowie klasy 6a, organizują zbiórkę dla Domu Samotnej Matki w Opolu.
Zbiórka odbędzie się w terminie 17.11.2025 - 21.11.2025.
Prosimy o przyniesienie:
pampersy dla dzieci, rozmiar 4 lub 5,
musy w tubkach dla dzieci.
Każdego dnia na lekcji 4 uczniowie z klasy 6a, będą chodzili po klasach i zbierali przyniesione rzeczy.
Dary można również przynosić do gabinetu pani Pedagog, sala 115.
Prosimy o wsparcie,
uczniowie klasy 6a.