Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Uczniowie klasy 6a, organizują zbiórkę dla Domu Samotnej Matki w Opolu.

 Zbiórka odbędzie się w terminie 17.11.2025 - 21.11.2025. 

Prosimy o przyniesienie:

pampersy dla dzieci, rozmiar 4 lub 5,

musy w tubkach dla dzieci.

Każdego dnia na lekcji 4 uczniowie z klasy 6a, będą chodzili po klasach i zbierali przyniesione rzeczy.

Dary można również przynosić do gabinetu pani Pedagog, sala 115.

Prosimy o wsparcie, 

uczniowie klasy 6a.

Przewiń do góry