Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Dzień Uśmiechu

Z okazji Dnia Uśmiechu uczniowie klas I–III wzięli udział w radosnych zajęciach poświęconych tematowi uśmiechu i dobrego humoru. Dzieci przygotowały wesołe pracę plastyczne , pełne kolorów i pozytywnych emocji. Podczas wspólnej rozmowy uczniowie dzielili się swoimi powodami do codziennej radości – mówili o rodzinie, przyjaciołach, zabawie i drobnych przyjemnościach, które wywołują uśmiech. Nie zabrakło również rozmowy o tym, jak dbać o piękny uśmiech, poprzez codzienną higienę jamy ustnej i zdrowe nawyki.

Dzień upłynął w miłej, pogodnej atmosferze, pełnej śmiechu i pozytywnej energii.

Collage_20251004_110810.jpeg
 

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 05-10-2025 18:17
Przewiń do góry