Gala Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
W dniu 2 czerwca 2025 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim odbyła się uroczysta Gala podsumowującą kolejną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych oraz innych konkursów organizowanych przez Opolskiego Kuratora Oświaty.
Wśród wielu laureatów konkursów z całego województwa byli również nasi uczniowie Paweł Plotnik (podwójny laureat olimpiady chemicznej i fizyczneji oraz Timofei Veretnnikov ( laureat olimpiady informatycznej).
GRATULUJEMY LAUREATOM








Data publikacji: 05-06-2025 11:21