Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Gala Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W dniu 2 czerwca 2025 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim odbyła się uroczysta Gala podsumowującą kolejną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych oraz innych konkursów organizowanych przez Opolskiego Kuratora Oświaty.

Wśród wielu laureatów konkursów z całego województwa byli również nasi uczniowie Paweł Plotnik (podwójny laureat olimpiady chemicznej i fizyczneji oraz Timofei Veretnnikov ( laureat olimpiady informatycznej).

GRATULUJEMY LAUREATOM
20250602_101054.jpeg
20250602_101017.jpeg
20250602_100009.jpeg
20250602_100321.jpeg
20250602_100143.jpeg
20250602_095958.jpeg
20250602_101043.jpeg
20250602_100154.jpeg

 

Data publikacji: 05-06-2025 11:21
Przewiń do góry