Konkurs Angielsko - Niemiecki „Poliglota”
21.03.2025 odbył się finał Konkursu Angielsko – Niemieckiego „Poliglota” zorganizowanego w PLO nr II w Opolu. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Najder z klasy 7b. Etap finałowy to rozmowa w języku angielskim i niemieckim na wybrany temat.
Każdy uczestnik finału otrzymał dyplom i nagrodę.
Gratulujemy Aleksandrze udziału w finale!

Data publikacji: 24-03-2025 20:44