Palma Pierwszeństwa kl.6a
W ramach projektu do Palmy Pierwszeństwa, klasa 6a przygotowała wystąpienie pod tytułem : " Dlaczego warto być wolontariuszem?" natomiast klasa 6b "O czym warto wiedzieć, kiedy podróżujemy po świecie?". Obydwa przedstawienia poruszały ważne dla uczniów tematy i przedstawiały je w atrakcyjny oraz przystępny sposób.
Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez publiczność.


Data publikacji: 24-03-2025 14:46