Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Palma Pierwszeństwa kl.6a

W ramach projektu do Palmy Pierwszeństwa, klasa 6a przygotowała wystąpienie pod tytułem : " Dlaczego warto być wolontariuszem?" natomiast klasa 6b "O czym warto wiedzieć, kiedy podróżujemy po świecie?". Obydwa przedstawienia poruszały ważne dla uczniów tematy i przedstawiały je w atrakcyjny oraz przystępny sposób.

Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez publiczność. 

1000042767.jpeg

1000042768.jpeg

 

Data publikacji: 24-03-2025 14:46
Przewiń do góry