Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

KOŁA, ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE, KOREKCYJNE, SKS….

 

kl

rodzaj zajęć

 Prowadzący

dzień

lekcja/ godzina

4a

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Aleksandra Rasińska

środa

1

4b

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Aleksandra Rasińska

piątek

2

3

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Aleksandra Rasińska

wtorek

1

2

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Aleksandra Rasińska

wtorek

5

4

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Karolina Mieczyńska-Fuklin

wtorek

8

5

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Karolina Mieczyńska-Fuklin

czwartek

8

6

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Karolina Mieczyńska-Fuklin

poniedziałek

8

1-3

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Vacat Angielski

poniedziałek

6

4-7

Język polski dla obcokrajowców

Aldona Radom

poniedziałek

8,9

wtorek

8,9

środa

8,9

1-3

Język polski dla obcokrajowców

Anna Nowakowicz

poniedziałek

1,7

wtorek

6,7

czwartek

6,7

4-7

SKS

Łukasz Zaremba

poniedziałek

8

środa

8

 

ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ PODMIOTY ZEWNĘTRZNE

zajęcia

uwagi

dzień

godzina

AkademiaGladiator

dla dzieci szkół podstawowych

wtorek

16:30-17:30

piątek

18:15-19:15

JOGA

dla dorosłych

środa

18:30-20:00

JUDO Kano

dla dzieci szkół podstawowych

poniedziałek

14:30-15:30

wtorek

13:30-14:30

KENDO

dla dorosłych

środa

17:00-18:15

piątek

18:00-19:15

Medikor-Centrum Fizjoterapii

dla dzieci szkół podstawowych

poniedziałek

16:00-18:45

czwartek

16:00-18:45

MOS -wsparcie aktywności fizycznej+profilaktyka wad postawy

dla uczniów klas1-3 PSP33

wtorek

14:15-15:45

MOS -wsparcie aktywności fizycznej

dla uczniów klas1-3 PSP33

czwartek

15:00-15:45

ODRA Opole

od października

wtorek

18:00-19:30

Taekwondo

dla dzieci szkół podstawowych

wtorek

14:30-15:30

środa

14:15-15:15

czwartek

14:15-15:15

piątek

15:00-16:00

Tańce Volta

dla dzieci szkół podstawowych

środa

15:30-16:15

UKS Dziesiątka

dla dzieci szkół podstawowych

poniedziałek

17:00-20:00

środa

17:00-20:00

czwartek

17:00-20:00

piątek

16:45-18:15

 

Przewiń do góry