W Opolskiej Filharmonii
W dniu 19.12.2023 roku uczniowie klasy 2A mieli okazję zwiedzić kuluary oraz pomieszczenia, które nie są dostępne dla gości wydarzeń organizowanych w Opolskiej Filharmonii im. Józefa Elsnera. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje zdolności muzyczne, grając na instrumentach dzwonkowych pod bacznym okiem muzyka z opolskiej Filharmonii. Dla uczniów wybrzmiały również organy, których brzmieniem oraz historią byli bardzo zainspirowani. Uczniowie powrócili do szkoły zachwyceni, u niektórych dzieci obudziła się pasja i chęć rozpoczęcia kariery muzycznej.
Opracowała mgr Iwona Sztoń
Data publikacji: 05-01-2024 23:12