Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Coś z niczego, czyli drugie życie odpadów

Uczniowie Naszej Szkoły bardzo chętnie biorą udział i reprezentują szkołę w konkursach, które są organizowane dla placówek oświatowych. Było tak również w przypadku konkursu zorganizowanego przez Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji we współpracy z Wydziałem Gospodarki Odpadami Komunalnymi miasta Opola.

Konkurs został zorganizowany dla uczniów przedszkoli oraz szkół podstawowych i ponadpodstawowych w mieście Opolu. Temat konkursu to: „Coś z niczego, czyli drugie życie odpadów”.

Uczniowie naszej szkoły również licznie wzięli udział w tymże konkursie mając bardzo dużą konkurencję. Tym bardziej jesteśmy dumni i gratulujemy uczestnikom i laureatom konkursu. Szczególnie gratulujemy zdobywcy III miejsca, Mikołajowi Mulikowi – uczniowi klasy IVb, oraz uczennicy klasy Va, Lenie Krysińskiej, która otrzymała wyróżnienie.

Podziękowania należą się również opiekunom oraz nauczycielom, którzy zachęcają naszych uczniów do udziału w konkursach, oraz rozbudzają w dzieciach kreatywność, fantazję i wyobraźnię. Pozawala to również pogłębić wiedzę na tematy ekologiczne, związane z gospodarką o obiegu zamkniętym.

Opracowała, mgr Iwona Sztoń

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 23-05-2023 10:12
Przewiń do góry