Z Przedsiębiorczością na TY
26 kwietnia 2023 roku uczennice klas 8 Maja Adamczyk, Natalia Dziedzic i Dominika Libawska reprezentowały naszą szkołę w konkursie organizowanym przez LO 8 we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Jako zespół musiały wykazać się kreatywnością i wiedzą wykraczającą poza podstawę programową. W czasie zajęć konkursowych uczennice mogły także poszerzyć swoją wiedzę z ekonomii oraz dowiedzieć się jak w praktyce korzystać z usług bankowych.


Opublikował(a): Henryk Kuźma
Data publikacji: 11-05-2023 19:58
Modyfikował(a): Henryk Kuźma
Data modyfikacji: 11-05-2023 20:14