Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Giganci programowania

Giganci Programowania zapraszają na “Koduj z Gigantami. Retroprogramowanie” - bezpłatne zajęcia z programowania online oraz stacjonarnie w naszym mieście łączące naukę z uwielbianym przez najmłodszych światem gier.

Jeśli chcecie odkrywać gry komputerowe i nie tylko w nie grać, ale także zacząć je tworzyć, warsztaty Koduj z Gigantami, które trwają od 4 do 26 lutego są do tego świetną okazją.

W trakcie zajęć, jako uczestnicy poznacie tajniki wiedzy programistycznej, ale też 2 światy gier komputerowych i wideo - tych popularnych wśród dzisiaj oraz gier, w które jako dzieci, grali Wasi rodzice.

Środowiska takie jak Minecraft Education Edition, Scratch, Visual Studio, AppInventor, HTML zabiorą Was zatem w podróż do przeszłości - do świata gier komputerowych rodziców. Ucząc się skryptów i podstaw programowania możecie dowiedzieć się jak nadać starym grom i programom nowe życie, stworzyć własną stronę internetową czy  zaprojektować grę komputerową lub samodzielny program. Wszystko jest możliwe podczas akcji “Koduj z Gigantami”!

Sprawdźcie szczegóły oraz zapisy na https://giganci.kodujzgigantami.pl/3k02cu0

grafika poziom.jpeg
KzG_grafika.png
 

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 20-01-2023 20:55 Modyfikował(a): Henryk Kuźma Data modyfikacji: 20-01-2023 20:55
Przewiń do góry