MIKOŁAJKI
Dla wszystkich dzieci, tych małych i tych dużych, dziś był szczególny dzień. Za sprawą Samorządu Uczniowskiego w szkole pojawił się niezwykły gość. Mikołaj odwiedził każdą klasę, a następnie zaprosił nas do wspólnej zabawy. W duchu integracji między klasowej, wspólnie pakowaliśmy prezenty, tańczyliśmy, rywalizowaliśmy w wesołych rozgrywkach sportowych. Przy dźwiękach świątecznych przebojów spędziliśmy miło czas.
Magdalena Turek-opiekun samorządu.








Liczba wyników: 1
Opublikował(a): Henryk Kuźma
Data publikacji: 08-12-2022 18:02
Modyfikował(a): Henryk Kuźma
Data modyfikacji: 08-12-2022 18:05