Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Godziny dostępności nauczycieli

l.p. Nauczyciel kod przedmiot, dzień godziny sala adres e-mail
1 Bielecka Joanna BJ ed. wczesnoszkolna czwartek 13:00-14:00 111
2 Boryczka Agnieszka BA język niemiecki, biologia czwartek 15:00-16:00 215
3 Dębska Anna DA pedagog, doradca zawodowy czwartek 15:00-16:00 115
4 Dybała Damian DD religia wtorek 13:20-14:20 102
5 Frączek Agnieszka FA fizyka, matematyka, ed. wczesnoszkolna czwartek 14:15-15:15 103
6 Greś Magdalena GM ed. wczesnoszkolna poniedziałek 13:20-14:20 111
7 Greś Oliwia GO język angielski, ed. wczesnoszkolna poniedziałek 14:10-15:10 104
8 Helman Maria HM nauczyciel wspomagający czwartek 13:00-14:00 106
9 Kansy Anna KY język niemiecki środa 14:10-15:10 007
10 Kisiel Roman KR chemia wtorek 14:10-15:10 201
11 Koryl Mariola KM matematyka czwartek* 7:45-8:45 204
12 Krawczyszyn Ewa KE świetlica wtorek 10:30-11:30 114
13 Kuźma Henryk KH informatyka, technika poniedziałek 15:00-16:00 113
14 Ludwikowska Małgorzata LM matematyka,  piątek 13:25-14:25 026
15 Łukasz Wiktoria ŁW nauczyciel wspomagający środa 13:20-14:20 102
16 Łużak Estera ŁE świetlica wtorek 10:30-11:20 102
17 Marciniak Danuta DM geografia, nauczyciel wspomagający poniedziałek 13:30-14:30 106
18 Marciniszyn-Szuba Małgorzata MM plastyka, muzyka, biologia,  czwartek 14:00-15:00 202 malmarc18@eszkola.opolskie.pl
19 Mechel Dorota MD historia, wos, wdż, świetlica czwartek 15:15-16:15 214
20 Mieczyńska-Fuklin Karolina FK język angielski,  piątek 13:30-14:30 203
21 Misztal Elżbieta EM plastyka, muzyka poniedziałek 14:10-15:10 204
22 Namysło Anna AN psycholog czwartek* 15:00-16:00 207
23 Nowakowicz Anna NA język polski, ed. wczesnoszkolna czwartek 14:15-15:15 103
24 Nowicka-Kowalczyk Aneta KA język polski,  piątek 14:00-15:00 107
25 Pelc Jolanta PJ nauczyciel wspomagający środa 13:20-14:20 102
26 Pytel Danuta PD bibliotekarz, język polski,  czwartek 15:00-16:00 101
27 Radom Aldona RA język polski, świetlica piątek 13:00-14:00 205
28 Rasińska Aleksandra AR nauczyciel wspomagający piątek 11:20-12:20 104
29 Reimann Piotr RP religia czwartek 13:00-14:00 104
30 Selak Beata SB wychowanie fizyczne środa 14:10-15:10 017
31 Shulga Viktoriia SV j.angielski, świetlica wtorek 15:15-16:15 205
32 Skrętkowski Tomasz ST wychowanie fizyczne, świetlica poniedziałek 14:15-15:15 017
33 Strzała Maryla SM fizyka,  środa 14:00-15:00 001
34 Szaran Anna SA świetlica czwartek 11:20-12:20 102
35 Sztoń Iwona SI pedagog, nauczyciel wspomagający czwartek 15:00-16:00 115
36 Szumara-Mokijewska Magdalena MS historia, wos, wdż, świetlica czwartek 14:15-15:15 106
37 Turek Magdalena TM fizyka, matematyka, technika środa 14:00-15:00 213
38 Wawrzyńczyk-Kostrzewska Beata WB logopeda środa 9:30-10:30 207
39 Wiśniewski Daniel WD nauczyciel wspomagający piątek 14:20-15:20 102
40 Zaremba Łukasz wychowanie fizyczne,  poniedziałek 15:10-16:10 017
               
* 1 i 2 tydzień miesiąca            
Przewiń do góry