Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w PSP 33 miało miejsce wiele ciekawych zajęć. Uczniowie w czasie spotkań z wychowawcami zdobyli  informacje dotyczące tego święta, rozmawiano o prawach i obowiązkach dzieci. Zespoły klasowe współpracowały w ramach konkursu plastycznego oraz z zaangażowaniem rywalizowały w rozgrywkach sportowych, które wzbudziły wśród uczestników najwięcej emocji i uśmiechu. Klasy przygotowały również zdrowe śniadanie, które w piknikowej scenerii z apetytem konsumowały.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców przy PSP 33 za ufundowanie wszystkim uczniom pysznych słodkości, Pani Oliwii Greś – opiekunowi SU, P. Tomaszowi Skrętkowskiemu oraz wszystkim Wychowawcom za organizację tego dnia.

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 07-06-2021 18:10 Modyfikował(a): Henryk Kuźma Data modyfikacji: 09-06-2021 20:53