Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża.

„Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża”,

Realizatorem projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 jest Samorząd Województwa Opolskiego. Za nami pierwszy etap jego realizacji. Przekazaliśmy do szkół podstawowych województwa opolskiego  laptopy, które  służą zarówno nauczycielom,  jak i uczniom. To niewątpliwie ważny element wsparcia procesu edukacji w zdalnym nauczaniu. Kolejnym etapem projektu  są  konkursy.

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla najmłodszych, czyli uczniów klas I – III. Ich zadaniem będzie wykonanie pracy, w której pokażą swoje artystyczne wizje świata zdalnego nauczania, jaki towarzyszył im przez wiele tygodni. Adresatami konkursu literackiego natomiast są uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych. Oni z kolei będą przygotowywać prace pisemne, w których podzielą się swoimi doświadczeniami ze zdalnego nauczania.

Dla uczestników przewidzieliśmy cenne nagrody – m.in. tablety graficzne, czytniki ebooków, słuchawki bezprzewodowe czy smartwatche, planujemy też przyznanie wyróżnień.

Na prace uczniów czekamy do dnia 2 czerwca 2021 r. Prosimy o przesyłanie ich jedynie w formie elektronicznej, zgodnej z zapisami regulaminów na adres: .


Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

 https://www.opolskie.pl/2021/05/opolskie-dla-podstawowek-zdalne-nauczanie-zbliza-konkursy-plastyczny-i-literacki-dla-uczniow/
 W przypadku pytań proszę o kontakt z Departamentem Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pod nr tel. 77 44 67 837 /835.

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 28-05-2021 12:09 Modyfikował(a): Henryk Kuźma Data modyfikacji: 28-05-2021 12:14
Przewiń do góry