Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

Konkurs plastyczny i literacki

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił Konkursy dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs plastyczny jest przeznaczony dla uczniów klas I-III, natomiast konkurs literacki – dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych z terenu województwa opolskiego, uczestniczących w projekcie „Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!”. Organizacja Konkursów ma na celu m.in., motywowanie dzieci i młodzieży do wzbogacania wiedzy przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości technik artystycznych  i literackich, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki oraz w formach literackich. Ponadto celem konkursu jest poznanie przez dzieci alternatywnych sposobów uczenia się i rozwijania pasji.

Przewidzieliśmy bardzo cenne nagrody – m.in. tablety graficzne, czytniki ebooków, słuchawki bezprzewodowe czy smartwatche, planujemy też przyznanie wyróżnień.

Zachęcam wszystkich Państwa do rozpropagowania informacji wśród uczniów Państwa Szkoły. Mamy nadzieję, że stanie się on przyjemną odskocznią od monotonii edukacji zdalnej i pozwoli na poznanie talentów naszych dzieci.

Na prace uczniów Państwa szkoły czekamy do dnia 2 czerwca 2021 r. Prosimy o przesyłanie ich jedynie w formie elektronicznej, zgodnej z zapisami Regulaminów na adres: . W załączeniu przekazuję regulaminy konkursów oraz wymagane załączniki.

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 05-05-2021 22:51 Modyfikował(a): Henryk Kuźma Data modyfikacji: 05-05-2021 22:54