Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do menu numer 2

LETNIA AKADEMIA - nadmorskie obozy dla dzieci

Drodzy Rodzice,

Jako Fundacja Aktywnego Rozwoju SKOWROŃSKA-FULARCZYK-MALINOWSKI serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą LETNIEJ AKADEMII - nadmorskich obozów dla dzieci. Tę unikatową i atrakcyjną ofertę stworzyliśmy na bazie autorskich programów sportowo-edukacyjnych.

EKOAKTYWNE WAKACJE https://fundacjaaktywnegorozwoju.pl/letnia-akademia-ostrowo/

MISTRZOWSKA PRZYGODA https://fundacjaaktywnegorozwoju.pl/letnia-akademia-mikoszewo/

Pod powyższymi linkami i na stronie internetowej www.fundacjaaktywnegorozwoju.pl znajdą Państwo wszystkie informacje o naszej działalności i misji, zniżkach, sposobie rezerwacji i terminach (całe wakacje) oraz szczegółowe informacje dotyczące oferty.

Nasze mistrzynie Katarzyna Skowrońska i Magdalena Fularczyk-Kozłowska będą obecne na każdym wakacyjnym obozie i wezmą aktywny udział w zajęciach!

……………………………………

KIM JESTEŚMY?

Katarzyna Skowrońska: najbardziej rozpoznawalna na świecie polska siatkarka, dwukrotna mistrzyni Europy, liderka kadry „Złotek” Andrzeja Niemczyka. Prywatnie pasjonatka podróży, kultury i sztuki.

Magdalena Fularczyk-Kozłowska: mistrzyni olimpijska w wioślarstwie, najwybitniejsza polska zawodniczka w historii. Prywatnie mama rezolutnej Mani, pasjonatka gotowania i żeglarstwa.

Hubert Malinowski: dziennikarz i wydawca telewizyjny związany z TVP Sport od początku istnienia, organizator międzynarodowych wydarzeń sportowych.

……………………………………

CO OFERUJEMY?

 

- 9 TURNUSÓW PRZEZ CAŁE WAKACJE

- AŻ 7 NOCLEGÓW Z WYŻYWIENIEM

- WYSOKI STANDARD

- ATRAKCYJNY, AUTORSKI PROGRAM

- DWIE LOKALIZACJE

- PROFESJONALNĄ I DOŚWIADCZONĄ KADRĘ

- ZNIŻKI DLA RODZEŃSTWA I KOLEGÓW

- MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI BONU TURYSTYCZNEGO                           

- PAKIET UBEZPIECZEŃ

- PROCEDURY SANITARNE

- ATRAKCYJNĄ CENĘ

……………………………………


SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO KONTAKTU: 533 447 575,

Opublikował(a): Henryk Kuźma Data publikacji: 16-04-2021 20:07 Modyfikował(a): Henryk Kuźma Data modyfikacji: 16-04-2021 20:26
Przewiń do góry