Regulamin projektu „Łączy nas wspólny cel” realizowanego w ramach Palmy Pierwszeństwa
w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opolu
w roku szkolnym 2020/2021

Głównym celem projektu przygotowywanego przez poszczególne klasy  jest kształtowanie twórczych postaw uczniów, rozwijanie kreatywności, samodzielności, zdobywanie wiedzy
i umiejętności interdyscyplinarnych oraz integracja zespołów klasowych
.

1. W projekcie biorą udział klasy IV – VIII wraz z wychowawcą.
  2. Za realizację projektu zespół klasowy otrzymuje punkty w ramach szkolnego konkursu Palma Pierwszeństwa.
  3. Temat projektu powinien być rozpatrywany na wielu płaszczyznach-  w zależności
    od kreatywności zespołu w zgodzie z zasadami charakterystycznymi dla metody projektu.
  4. Plan działań w ramach projektu wychowawca klasy przedstawia dyrekcji szkoły do 30.09. 2020 r.
  5. Wszystkie działania klasy w ramach projektu koordynuje wychowawca lub w porozumieniu z wychowawcą inny nauczyciel.
  6. Efekt pracy projektowej podlega ocenie.
  7. Kryteria oceny:
  • wkład pracy klasy, zaangażowanie zespołu,
  • treść i wartość merytoryczna,
  • inwencja twórcza,
  • estetyka i precyzja wykonania,
  • dykcja, jakość przekazu.
  1. Klasa zobowiązana jest do prezentacji wyników pracy nad projektem zgodnie z harmonogramem:

- klasy 8 – grudzień 2020

- klasy 4,6,7 – marzec 2021

(dokładne terminy zostaną podane później)

1. Sprawozdanie z prezentacji w ciągu dwóch dni musi być zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

2020 Copyright PSP 33 w Opolu Rights Reserved