foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PSP nr 33 w Opolu

OSIĄGNIĘCIA 2017-2018

Data

Nazwa konkursu, zawodów…

Organizator

Miejsce

szczebel

2017.09.26

Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych

MOS

III

powiatowy

2017.09.29

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

MOS

II

powiatowy

2017.09.29

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

MOS

I

powiatowy

2017.10.04

Wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej - 1000m

SZS Opoleskie

V

wojewódzki

2017.10.06

Puchar Wszechstronności Stylowej Opolszczyzny - 200m zmienny

OOZP

III

wojewódzki

2017.10.20

XXIX turniej judo Alytus

Alytus DF

I

międzynarodowy

2017.10.24

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej chłopców

MOS

III

powiatowy

2017.10.26

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

powiatowy

2017.10.31

Mistrzostwa Opola w unihokeju

MOS

III

powiatowy

2017.11.15

Deutrchfreund

Jersz

1 w woj., 26 w kraju

ogólnopolski

2017.11.15

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej

MOS

II

powiatowy

2017.11.23

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo

MOS

II

powiatowy

2017.12.10

I Memoriał Trenera Edwarda Faciejewa Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci

AZS Opole

I

międzynarodowy

2017.12.12

Wojewódzki konkurs plastyczny Projekt Kartki Świątecznej

MDK Opole

I

wojewódzki

2017.12.12

Zawody Strzeleckie Szkół Gimnazjalnych

MOS

III

powiatowy

2017.12.13

Matematyczny Czar Par

PLO VIII

I

międzyszkolny

2018.01.11

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

MOS

I

powiatowy

2018.01.31

Konkurs plastyczny  "Zapatrzeni w Cybisa"

ZPPKP w Opolu

wyróżnienie

 

2018.02.20

Wojewódzkie Igrzyska Młodzierzy Szkolnej w koszykówce chłopców

SZS Opolskie

IV

wojewódzki

2018.03.04

Xmiędzynarodowy turniej tańca nowoczesnego Freestyle dance Nysa 2018

PWSZ w Nysie

I

międzynarodowy

2018.03.21

Konkurs angielsko-niemiecki dla gimnazjalistów "Poliglota"

ZSO II w Opolu

I

międzyszkolny

2018.03.22

VII konkurs języka niemieckiego

LOV

IV

międzyszkolny

2018.03.22

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

KO Opole

laureat

wojewódzki

2018.03.22

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

KO Opole

finalista

wojewódzki

2018.03.22

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO Opole

finalista

wojewódzki

2018.03.25

27. Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu 2018

Odyseja Umysłu

III

ogólnopolski

2018.03.25

27. Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu 2018

Odyseja Umysłu

II

ogólnopolski

2018.03.25

27. Finał Ogólnopolski Odyseja Umysłu 2018

Odyseja Umysłu

VI

ogólnopolski

2018.03.25

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Balet duety dz.12-15

IDO

III

ogólnopolski

2018.03.25

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Balet solo dz.12-15

IDO

II

ogólnopolski

2018.04.07

Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt

MGOKSiR Korfantów

I

wojewódzki

2018.04.15

23. Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych - show dance

DK Ozimek

I

ogólnopolski

2018.04.15

23. Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych-inne formy

DK Ozimek

I

ogólnopolski

2018.04.25

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

MOS

II

powiatowy

2018.04.27

Mistrzostwa Opola w pływaniu drużynowym dziewcząt

MOS

III

powiatowy

2018.04.27

Mistrzostwa Opola w pływaniu  dziewcząt stylem motylkowym

MOS

III

powiatowy

2018.04.27

Mistrzostwa Opola w pływaniu drużynowym dziewcząt

MOS

III

powiatowy

2018.04.27

Mistrzostwa Opola w pływaniu  dziewcząt stylem dowolnym 50m

MOS

I

powiatowy

2018.05.15

6. Festiwal Artystyczny Opolskie Młode Talenty 2018

UM Opola

laureat

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce-  rzut oszczepem

MOS

II

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce- sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

III

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce-  skok wzwyż

MOS

II

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce - pchnięcie kulą

MOS

III

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce-  bieg na 100m.

MOS

III

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce- sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

III

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce-bieg na 300m

MOS

III

powiatowy

2018.05.16

Indywidualne Mistrzostwa Opola w lekkiej atletyce- sztafeta dziewcząt 4x100m

MOS

III

powiatowy

2018.05.23

Potyczki ze statystyką

PLO VIII

III

międzyszkolny

2018.05.27

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Zwierzaki"

PSP1

nagroda

wojewódzki

2018.05.27

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Zwierzaki"

PSP1

wyróznienie

wojewódzki

2018.05.27

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki "Zwierzaki"

PSP1

II

wojewódzki

2018.05.29

Mistrzostwa Opola w Siatkówce Plażowej

MOS

I

powiatowy

2018.06.05

Wojewódzkie Igrzyska szkół w lekkoatletyce indywidualnie 600m

SZS Opolskie

III

wojewódzki

2018-03-00

National Disco Champs 2018-Disco Dance Formation

"Loocas"

II

międzynarodowy

2018-04-00

Matematyczny Kangur 2018

Jersz

wyróżnienie

ogólnopolski

2018-04-00

Ozdoba i sroik wielkanocny w ramach Opolskich Ogrodów Talentów

PSP 28 Opole

wyróżnienie

powiatowy

 

V memoriał Dariusza Brzozowskiego w piłce ręcznej

 

II

 

2018.06.13

Ogólnopolski konkurs krajoznawczy Poznajemy Ojcowiznę-kategoria prac multimedialnych

PTTK

I

ogólnopolski

 

 

2018 Copyright PSP 33 w Opolu Rights Reserved