foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PSP nr 33 w Opolu

 

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

szczebel

Prudlik Julia

Gminne zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Dąbrowa w grupie harcerskie drużyny pożarnicze dziewczęce

Wójt gm. Dąbrowa

I

gminny

Gregulec Luiza

Mistrzostwa województwa opolskiego w lekkiej atletyce -phnięcie kulą

OZwLA

I

wojewódzki

Sylla Damian

Turniej Mini Sumo w ramach imprez rekreacyjno-sportowych pod hasłem "Uzależnieniom mówimy nie"

MOS

III

?

Lisowska Hanna

Mistrzostwa Opola w szachach - drużynowo Igrzyska Dzieci

MOS

I

gminny

Kwiek Paulina

Oleski Festiwal Tańca Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej

MDK Olesno

III

regionalny

Kwiek Paulina

Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Prochowic

UMiG Prochowice

V

ogólnopolski

Dziwis Angelika

Mistrzostwa Opola w Koszykówce 3x3

MOS

II

gminny

Klimaszewska Wiktoria

Mistrzostwa Opola w Koszykówce 3x3

MOS

II

gminny

Sosnowska Wiktoria

Mistrzostwa Opola w Koszykówce 3x3

MOS

II

gminny

Skóra Karolina

Mistrzostwa Opola w Koszykówce 3x3

MOS

II

gminny

Lisowska Hanna

Mistrzostwa Województwa opolskiego w szachach szybkich na rok 2019

Burm.Strz.Op

II

wojewódzki

Plotnik Paweł

Mistrzostwa Opola w mini badmintonie

MOS

I

gminny

Lisowska Hanna

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu PIX 2019

eduLab

I

ogólnopolski

Plotnik Paweł

Wojewodzkie igrzyska szkół w mini badmintonie chłopców U-9

SZS Opoleskie

I

wojewódzkie

Cyparska Zofia

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Dziwis Angelika

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Klimas Daria

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Klimaszewska Wiktoria

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Sosnowska Wiktoria

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Skóra Kalina

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Buhl Marta

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Gregulec Luiza

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Mackiel Julia

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Surmacz Marta

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

PasierbińskaCassey

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

MOS

III

gminny

Kandziora Dominika

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO

laureat

wojewódzki

Karolkiewicz Aleksander

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO

laureat

wojewódzki

Marczyńska Karolina

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

KO

laureat

wojewódzki

Kandziora Dominika

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

KO

laureat

wojewódzki

Cyparska Zofia

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Szymaniec Agnieszka

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Śmiechowski Michał

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Londo Bartek

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Kokoszka Sara

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Marczyńska Karolina

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Klimaszewska Wiktoria

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Wójcik Dominika

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Skóra KAlina

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Dewsbury Natalia

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Lehrer Maja

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Znamirowska Anna

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Tołpa Julia

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Czech Zofia

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu 2019/2020

Odyseja Umysłu

I

ponadwojewódzki

Buchta Zofia

Wojewódzkim Recytatorskim Konkursie Jednego Poety .

MODN

III

wojewódzki

 

2020 Copyright PSP 33 w Opolu Rights Reserved