foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PSP nr 33 w Opolu

 

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

Nazwisko i imię

Kl

Nazwa konkursu

Miejsce

Antończyk Barbara

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Bednarz Magdalena

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Bogdan Magdalena

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Krysińska Lena

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Kuś Hanna

1a

Opolska mama ma moc - plakat

udział

Łozowska Zofia

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Sali Aylin

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Skowronek Bartek

1a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Kłakowicz Natalia

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Kulig Julia

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Lipska Hanna

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Rutkowska Ania

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Rutkowska Maja

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Sukman Wojciech

1b

Mistrzostwa Opola w mini badmintonie chłopców

III

Surówka Maja

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Zboralska Nikola

1b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Jasińska Nikola

2a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Plotnik Paweł

2a

Mistrzostwa Opola w mini badmintonie chłopców

II

Plotnik Paweł

2a

Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Różycka Małgorzata

2a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Ryszczuk Lidia

2a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Turek Barbara

2a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Turek Barbara

2a

Konkurs poetycki "Bądź z natury EKO"

wyróżnienie

VeretennikovTimofei

2a

Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Walczak Franciszek

2a

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Gall Aleksandra

2b

7.Festiwal Artystyczny OpolskieMłode Talenty

laureat

Ibrahim Dariusz

2b

Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Atamaniuk Agnieszka

3a

Wojewódzki konkurs Polonistyczny

finalista

Batóg Emilia

3a

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Batóg Emilia

3a

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Batóg Emilia

3a

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Batóg Emilia

3a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Batóg Emilia

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - rzut oszczepem 500gr

I

Batóg Emilia

3a

Wojewódzkie Igrzyska Szkół rzut oszczepem

I

Blach Maja

3a

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Blach Maja

3a

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Blach Maja

3a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Grosicka Natalia

3a

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Kowalczyk Maksymilian

3a

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Olczyk Szymon

3a

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Radziwoń Michał

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Radziwoń Michał

3a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Radziwoń Michał

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - bieg na 100m,

III

Roszczewska Wiktoria

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Roszczewska Wiktoria

3a

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Roszczewska Wiktoria

3a

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Roszczewska Wiktoria

3a

V opolski Festiwal Tańca Junior solo female

I

Roszczewska Wiktoria

3a

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Roszczewska Wiktoria

3a

Krajowe Mistrzostwa Ido'2019 Tap Dance Solistki

II

Roszczewska Wiktoria

3a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Roszczewska Wiktoria

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - skok w dal

III

Roszczewska Wiktoria

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - sztafeta dziewcząt 4x100

I

Ruszczak Wojciech

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Toposzkiewicz Amelia

3a

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Toposzkiewicz Amelia

3a

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

laureat

Wilczyńska Jagoda

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Wilczyńska Jagoda

3a

Bee Hero Krajowy Turniej Gimnastyki

I

Wilczyńska Jagoda

3a

II Ogólnopolskie Zawody Gimnastyczne im. Andrzeja Szajny

I

Wilczyńska Magda

3a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Wilczyńska Magda

3a

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Wilczyńska Magda

3a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Wilczyńska Magda

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - bieg na 100m,

III

Wilczyńska Magda

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - skok wzwyż

III

Wilczyńska Magda

3a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - sztafeta dziewcząt 4x100

I

Drośdż Pamela

3b

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Drożdż Pamela

3b

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Kokoszka Rafał

3c

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Anczyńska Oliwia

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Blach Maja

3d

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Frydel Anastazja

3d

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Frydel Anastazja

3d

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Frydel Anastazja

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Frydel Anastazja

3d

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Gniewowski Szymon

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Juszczyński Jan

3d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Juszczyński Jan

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Paluch Julia

3d

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Paluch Julia

3d

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Paluch Julia

3d

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Podgórski Nataniel

3d

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Podgórski Nataniel

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Podgórski Nataniel

3d

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Przebninda Jakub

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Przebninda Jakub

3d

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Wyrambik Łukasz

3d

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Wyrambik Łukasz

3d

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Grzebieniowska Julia

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Grzeszczuk Justyna

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Hebda Hubert

3e

Mój ulubiony zabytek - konkurs plastyczny

III

Kansy Darek

3e

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Kansy Dariusz

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Klimas Mateusz

3e

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Kopytko Agata

3e

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Kowalczyk Hanna

3e

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Kud Kamila

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Kwiecień Dominika

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Langner Łukasz

3e

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Langner Łukasz

3e

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo chłopców

II

Łysiak Tytus

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Łysiak Tytus

3e

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Łysiak Tytus

3e

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Menzfeld Aleksandra

3e

Konkurs plastyczny Odkrywca Światów Wirtualnej Akademii Astronomii

I

Pencak Amelia

3e

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Stefani Jakub

3e

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Ślęzak Nikodem

3e

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Veretennikov Pavel

3e

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Veretennikov Pavel

3e

Matematyczny Czar Par

II

Wilczyńska Magda

3e

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Lisowska Hanna

4a

Konkurs plastyczny Impresje muzyczne - XX Festiwal ArtystycznyLiść Dębu-Dąbrowa 2019

I

Lisowska Hanna

4a

Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach

III

Lisowska Hanna

4a

Mistrzostwa Opola w szachach-drużynowo Igrzyska dzieci

I

Lisowska Joanna

4a

Konkurs plastyczny Impresje muzyczne - XX Festiwal ArtystycznyLiść Dębu-Dąbrowa 2019

II

Lisowska Joanna

4a

Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Błazkowski Tomasz

7a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Błażkowski Tomasz

7a

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Buchta Zofia

7a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Buchta Zofia

7a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - sztafeta dziewcząt 4x100

I

Gambusz Karolina

7a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Gambusz Karolina

7a

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Gregulec Luiza

7a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Gregulec Luiza

7a

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Gregulec Luiza

7a

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Gregulec Luiza

7a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - rzut kulą 3kg

II

Gregulec Luiza

7a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - rzut oszczepem 500gr

II

Gregulec Luiza

7a

Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce - sztafeta dziewcząt 4x100

I

Kochel Jakub

7a

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Kosek Paweł

7a

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Miś Paweł

7a

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Socha Paulina

7a

Mistrzostwa Polski Disco Dance i Disco Show w Szczecinie

laureat

Bekieszczuk Michał

7b

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Bekieszczuk Michał

7b

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Gierczak Marek

7b

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Gierczak Marek

7b

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Leluszko Oskar

7b

Konkurs plastyczny Impresje muzyczne - XX Festiwal ArtystycznyLiść Dębu-Dąbrowa 2019

III

Leluszko Oskar

7b

Wojewódzki Dziecięcy Festiwal Piosenki - Korfantów

IV

Skrzypiec Braian

7b

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Skrzypiec Braian

7b

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Solska Julia

7b

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Solska Julia

7b

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Surmacz Marta

7b

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Surmacz Marta

7b

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Surmacz Marta

7b

XI Ogólnopolski festiwal kolęd i pastorałek "Hej!Kolęda kolęda…"

nagroda specjalna

Engel Wiktoria

7d

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Kinder Karolina

7d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Kobienia Dominik

7d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Kobienia Dominik

7d

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Kobienia Dominik

7d

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Lisowska Joanna

7d

Zostań szachowym mistrzem 2019

II

Turek Maja

7d

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

III

Turek Maja

7d

Europejski Finał - Odyseja Umysłu

I

Boryczka Marcin

8a

PIX2019 Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

I

Bryll Ignacy

8a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Gambusz Anna

8a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Gambusz Anna

8a

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Gambusz Anna

8a

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Gambusz Anna

8a

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo dziewcząt

III

Gaweł Mikołaj

8a

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo chłopców

II

Kauf Wiktor

8a

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Krynicki Michał

8a

Mistrz Województwa Opolskiego Trampkarzy

I

Krynicki Michał

8a

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II

Krynicki Michał

8a

Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Krynicki Michał

8a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Skawińska Milena

8a

Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

I

Skawińska Milena

8a

Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

III

Skawińska Milena

8a

Mistrzostwa Opola w koszykówce dziewcząt

IV

Skawińska Milena

8a

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo dziewcząt

III

Skawińska Milena

8a

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewcząt

II

Skrętkowska Martyna

8a

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo dziewcząt

III

Skrętkowska Martyna

8a

Mistrzostwa Opola w pływaniu dziewcząt stylem grzbietowym 50m.

I

Walczak Przemysław

8a

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców

II

Walczak Przemysław

8a

Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowo chłopców

II

Wójcik Piotr

8a

PIX2019 Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu

I

Ibrahim Helena

8b

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

I

Konik Mateusz

8b

Mistrzostwa Opola w pływaniu chłopców stylem dowolnym 50m.

II

Mokrzycki Igor

8b

Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II

Mrohs Karolina

8b

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Szpryngiel Zofia

8b

IDO World Championsschip OSSA Poland Jazz Dance Ballet/Pointe

IV

Szpryngiel Zofia

8b

XI Międzynarodowy turniej tańca nowoczesnego Freestyle Dance Nysa 2019 Jazz

I

Szpryngiel Zofia

8b

XI Międzynarodowy turniej tańca nowoczesnego Freestyle Dance Nysa 2019 Mini Jazz

II

Szpryngiel Zofia

8b

Krajowe Mistrzostwa IDO'2019 Ballet/Pointe DUETY

II

Szpryngiel Zofia

8b

Krajowe Mistrzostwa IDO'2019 Ballet/Pointe SOLISTKI

III

Wojtas Marta

8b

Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

I

Cieślik Zofia

8d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Dzierżanowski Tymon

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Janecko Anna

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Janecko Anna

8d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Janiszewska Agnieszka

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Kotula Hanna

8d

Opolski przegląd muzyczny Śpiewamy kolędy, pastorałki i polskie pieśni świąteczne

I

Kotula Hanna

8d

XVIII Przegląd Kolęd i Pastprałek Brzeskie Kolędowanie

wyróżnienie

Kotula Hanna

8d

28.finał ogólnopolski Odyseja Umysłu

V

Mościcki Mateusz

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Orszulak Patrycja

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Puscz Zuzanna

8d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

finalista

Stabla Iga

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Tarasiuk Sebastian

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Witczyk Julia

8d

Mark 'N' movechampionships  IV ogólnopolskie mistrzostwa w tańcu nowoczesnym

I

Witczyk Julia

8d

Ekonomiczny Class ROOM -konkurs wiedzy ekonomicznej

II

Witczyk Julia

8d

XXV Open Poland VideoClip Edition

I

Witczyk Julia

8d

V Opolski festiwal tańca

I

Witczyk Julia

8d

XI Międzynarodowy turniej tańca nowoczesnego Freestyle Dance Nysa 2019

I

Witczyk Julia

8d

Polisch Disco Chmpionships-- juniorzy w kategorii Disco Dance Formacje

I

Witczyk Julia

8d

Polisch Disco Chmpionships-- juniorzy w kategorii Disco Show  Formacje

I

Witczyk Julia

8d

Krajowe Mistrzostwa Ido'2019 Hip Hop, Break Dance, Electric Boogie

III

 

REKRUTACJA 2019

 

POMOC

2019 Copyright PSP 33 w Opolu Rights Reserved