b_150_100_16777215_00_images_P1340161.jpg19 października  2018r. na Wyspie Bolko odbył się bieg patrolowy dla  klas 7 i 4 naszej szkoły zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem grup było odnalezienie dziesięciu ukrytych stacji i wykonanieróżnych zadań. Zabawa była przednia nie tylko dla drużyn, ale równieżczłonków SU, którzy kontrolowali przebieg wykonywania wyzwań, a następnie przyznawali  punkty. Przy każdej ze stacji należało wykonać  inne zadanie. Zespoły klasowe musiały wykazać się wiedzą o patronie szkoły czy pomocy przedmedycznej. Sprawdzone zostały również ich możliwości manualne, geograficzne, muzyczne, jak i kreatywne myślenie. Bardzo dziękujemy uczniom  z klas trzecich i ósmych za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia , a p. B. Selak, p. I. Thiel oraz wychowawcom klas biorących udział w biegu za opiekę nad uczniami. Wyniki rywalizacji będą przedstawione podczas uroczystego apelu z okazji Święta Szkoły.