INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dyrektor PSP nr 33 w Opolu informuje, że w terminie do 30 maja 2018 r. rodzice uczniów klas 3 szkół podstawowych mogą składać wnioski o przyjęcie ucznia w roku szkolnym 2018/2019 do klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opolu, 45-856 Opole, ul. Lelewela 9, tel. 77 47 45 172, 77 47 44 189, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wnioski do pobrania w Sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły:

Od 1.10.2012r. funkcjonuje w naszej szkole dziennik elektroniczny w nowej odsłonie. Wszystkie procedury logowania i korzystania z dziennika zostały podane w plikach pomocy poniżej.  Do prawidłowego korzystania z dziennika potrzebny jest Państwa adres e-mail oraz PESEL. Dane te należy uzupełnić na najbliższym zebraniu z wychowawcą. W załaczniku zamieszczone zostały pliki pomocy z zakresu logowania do serwisu oraz dziennika elektronicznego. W razie problemów proszę o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-szkola

Aplikacja E-dziennik w Twoim telefonie.

Dzienniczek+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+.

W Dzienniczku+ można szybko sprawdzić oceny, frekwencję czy zapowiedziane sprawdziany. Wersja mobilna dostępna jest bezpłatnie.

Attachments:
Download this file (eszkola_odzyskiwanie.pdf)eszkola_odzyskiwanie.pdf[ ]625 kB