Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opolu zaprasza na spotkanie z poezją polską,

czyli  XIX Wojewódzki Recytatorski

Konkurs Jednego Poety

W poprzednich latach gościła u nas liryka J. Twardowskiego, W. Szymborskiej, Cz. Miłosza, B. Leśmiana, Z. Herberta, Jana Pawła II, L. Staffa, J. Tuwima, M. Jasnorzewskiej- Pawlikowskiej, K.K. Baczyńskiego, K. Wierzyńskiego, E. Stachury, E. Lipskiej, K. Ildefonsa Gałczyńskiego, A. Zagajewskiego, Julii Hartwig, Tadeusza Różewicza, S. Barańczaka.

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił rok 2018 Rokiem Zbigniewa Herberta, dlatego tegoroczny konkurs poświęcony będzie poezji tego wielkiego moralisty.

Do udziału w konkursie zapraszamy uzdolnioną artystycznie młodzież szkół podstawowych województwa opolskiego.

Konkurs został objęty patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniowie III klas gimnazjalnych z całej Opolszczyzny (wyłonieni wcześniej w szkolnych eliminacjach).

Konkurs odbędzie się 13 grudnia 2018r. (czwartek godz. 10:00) w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu, ul. Strzelców Bytomskich 1.

Szczegółowy Regulamin Konkursu Jednego Poety w roku szkolnym 2018/2019 znajduje się w załączniku

Attachments:
Download this file (regulamin KJP19 2018.docx)regulamin KJP19 2018.docx[ ]23 kB

Oferta ubezpieczeniowa NNW dla uczniów na rok szkolny 2018/19

(01.09.2018r. – 31.08. 2019r.)

Nord Partner Sp. z o.o. www.ubezpieczenieuczniow.pl - kod dostępu do oferty : B2JT5F

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.  www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło: tmaj3318

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na wskazanych platformach internetowych.

ULOTKI:

Bezpieczne dziecko to ubezpieczone dziecko

Chcę być ubezpieczony