foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PSP nr 33 w OpoluŚwietlica

Read More

Klasy I-III

Read More

Klasy starsze

Read More

Sport w naszej szkole

Nasze sukcesy sportowe

Read More

Drodzy Uczniowie !

11 listopada, dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości państwowych w Polsce.

Dzień ten dla PSP 33 jest również dniem szczególnym, wiąże się bowiem z Świętem Szkoły.

9 listopada obchodzimy Dzień Patrona- Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Jak co roku Szkolne Święto poprzedziły działania, w których Wy Uczniowie braliście udział. Tydzień Patrona jest dla uczniów ważny, bo przybliża postać wybitnego Polaka. Uczniowie klasy czwartej i siódmych wzięli udział w tradycyjnym Biegu Patrolowym organizowanym przez Samorząd Uczniowski, a cała Społeczność Szkolna brała udział w konkursach. W piątek 9 listopada odbędzie się uroczystość ślubowania dla przedstawicieli uczniów klasy czwartej i klas siódmych, natomiast we wtorek 13 listopada uczniowie klas pierwszych, drugich, ósmych i trzecich gimnazjalnych wezmą udział w przedstawieniu, natomiast uczniowie klas siódmych i czwartej będą pasowani na uczniów. Obowiązuje strój galowy.

Społeczność szkolna przystąpiła również do radosnego świętowania, w postaci włączenia się do akcji „Rekord dla Niepodległej”.

REKRUTACJA 2019

 

POMOC

2019 Copyright PSP 33 w Opolu Rights Reserved